Roberto Estremera Marcial
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Gelegen in de wijk Viejo San Juan in San Juan, op ongeveer 6 minuten wandelafstand van de Haven van San Juan, biedt Roberto Estremera Marcial San Juan appartement van 37 m² plaats aan maximaal 4 gasten. Er is wifi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.
De luchthaven San Juan Isla Grande is op 1 km van dit appartement, terwijl het Kindermuseum op maar 1 km verderop ligt. De eersteklas ligging geeft toegang tot het Capitool van Puerto Rico, op wandelafstand van 11 minuten. 2-slaapkamer Roberto Estremera Marcial appartementen liggen op 2 km van het Fort San Felipe del Morro.
De accommodatie heeft 1 badkamer. Je vindt er ook een haardroger.
Het appartement is biedt een keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Het 6-kamerappartement ligt op op 10 minuten rjden vanaf Sagrado Corazon treinstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Former San Juan Navy base1,1 km
- Tercer Milenio Park750 m
- La Rogativa Statue2 km
- Fernando Luis Ribas Dominicci Airport950 m
- Bacardi Head Quarters4,3 km
- Antiguo Mercado, Viejo San Juan1,8 km
- Casablanca2,1 km
- San José Church1,9 km
- El Teatro3,8 km
- Kasteel San Felipe del Morro2,5 km
- Luchthavens
- Vliegveld San Juan Isla Grande3,8 km
- Treinstations
- Sagrado Corazon Station6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
- Bagageopslag
- Rookdetectors
Horeca
- Droger
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar is de ligging van Roberto Estremera Marcial appartement te vinden?
Roberto Estremera Marcial appartement is te vinden in het centrum van San Juan, vlak bij het Capitool van Puerto Rico. - ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Roberto Estremera Marcial appartement?
Het Capitool van Puerto Rico en de Haven van San Juan behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Roberto Estremera Marcial appartement. - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Roberto Estremera Marcial appartement?
Het duurt 20 minuten lopen om van Roberto Estremera Marcial appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in dit appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in dit appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van Roberto Estremera Marcial appartement?
Roberto Estremera Marcial appartement bestaat uit 37 vierkante meters.